Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz b. #80732 üzenetére

    Viktor a 835 kalibrálta az is jó volt. 935 biztos még jobb csak kérdéses a TCL minőségbe mit képvisel meg milyen az anyaghasználat.

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

  • Hyena

    senior tag

    válasz b. #80732 üzenetére

    Nekem egy 75colos C935el kapcsolatosan van tobb tapasztalatom, az volt a masik alternativam a G2 megvetele elott es az egyik baratom TCL-t vett.
    Elvittem hozza a PS5ot, van neki egy Fire Tv Stick 4k Max keszuleke es sok streaming szolgaltatasra elofizetese.
    Tobbszor nekifutottam a tesztnek mindent kiprobaltam.
    A kepminoseg tenyleg nagyon jo es a local dimmingnek koszonhetoen a fekete is igen meggyozo, az osszeszereles miunosege is, anyag hasznalat is jo, vannak azonban bizonyos idegesito problemak melyek javareszt a firmware kiforratlansagabol fakadnak.
    pl a gyorsmenu gomb a tavkapcsolon bekapcsolas utan eloszor nem mukodik, megegyszer meg kell nyomni akkor jo lesz es jo is marad mig ki nem kapcsolod a tvt. Ujra bekapcsolas utan megint ezt csinalja.
    Az EPG eleg fapados es nem szep, valamelyik csatornara lepve azonnal atvalt , nincs lehetoseg tartalmat olvasni pl.
    2db tavkapcsolo is jar a tvhez de igazabol egy atgondoltabb jobb lenne.
    A local dimming neha nem tudja mitevo legyen es egyes filmeknel a kepernyo felso szelenel van 1 vilagos csik.
    Savosodas tapsztalhato.
    A lila szin aktiv hasznalata a UI-n ami lehet ,hogy kinai szemnek tetszetos de az itteni izlesnek kicsit giccses. (szerintem)
    Hirtelen most ez jut eszembe, de az alabbi topicban lehet olvasni tobbet a helyzetrol , lehet bizonyos problemakat mar javitottak is.

    [link]

    Ossszessegeben nem bantam meg, hogy a G2-t vaalsztottam, de a minilednek van jovoje plane ha kiforrja magat a firmware. (sajnos viszont vannak olyan hibak melyek mar regi tclben is bennevoltak es valamiert nem javitottak azota sem)

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák