Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viera

    őstag

    válasz salapp #74017 üzenetére

    Én is meg vagyok elégedve az A83J-vel.Ez az első Sony TV-m,eddig csak Panasonic volt. :)) Hozzáteszem most is az lett volna ha lett volna belőle 77-es méret. :) A távirányítót lecseréltem amit az A90J-hez adnak a háttérvilágítás miatt.Teljesen sötétben nézem a filmet így nagyon jól jön.Szállítással együtt volt 18e ft. :K

    Soha ne mondd,hogy soha!!!

  • Elemental

    addikt

    válasz salapp #74017 üzenetére

    Megjött tegnap a tévé :)
    Teljesen rendben van, kicsit be voltam rezelve, hogy milyen lesz a plazma után, de azt kell mondjam, hogy remek.
    A beállításokkal elleszek egy darabig még, az tuti. Ami vicc, hogy az 50 --> 65 re váltottam, de a szemem már meg is szokta, kb akkorának tűnik, mint a régi. 4-4,5 méterről nézzük, teszteltem 4k és 1080p anyaggal, hát én semmi különbséget nem látok onnan, szóval egyelőre marad az 1080p remux gyűjteményem.
    Ami a bánatom, hogy a kodiban (coreelec) hiába van beállítva a hang optikai kimenetre, mégis áttolja a tévének hdmi-n (régebbi boxokon volt lehetőség hdmi-n letiltani a hangot, a mostanin már nincs ilyen opció sajna). Megörültem, amikor a tévé hang beállítása között megtaláltam, hogy audioeszköz, ilyenkor nem a tévé hangszórója szól, de az meg sajna mindenre vonatkozik, nem hdmi bemenetenként külön, mint a kép beállítások. Szóval egyelőre mozizás közben marad a halkítás.
    A képet meg belőttem az imax-ra, és minden automatikát kikapcsoltam. Egyelőre jó az, majd állítgatom.
    Amit nem találtam, hogy be lehet azt állítani, hogy kikapcsoljon a tévé x idő után, ha nem nyúlunk hozzá?

    #Sony XR-65A83J

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák