Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz cudarz #70714 üzenetére

    Firmware frissítés nem volt?
    Amúgy szerintem valami szoftveres gond lehet... ilyenkor a teljes áramtalanítás segíthet esetleg.

    Illetve ha nem gond hogy picit lassabban indul a TV meg az okos része, akkor kapcsold ki a gyorsindítást (most így fejből nem tudom mi a neve).

    Közben megnéztem Quick Start+ a neve a General settings-ben... magyarul passz. :D

    Ennek az az előnye hogy nem tart a memóriában cache-elve semmit, így a szoftveres memória szemetelés, meg beragadás, stb. problémák javarésze elkerülhető.

    Nekem pl a DLNA szerverről a fájlok listáját nem volt hajlandó frissíteni gyakran, hiába kapcsoltam ki-be a TV-t... akkor untam meg. (Nekem B7 van.)
    Inkább lassabban indul pár másodperccel, de mindig minden frissen töltődik be.
    A legtöbb gyártónál ki szoktam azóta ezt kapcsolni, samsungnál is pl. Androidos tévéknél is segíthet sokat a szoftveres gondokon.

    Talán segít neked is, ha tényleg szoftveres/memórai szemetelős probléma. Aminek így elsőre tűnik.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák