Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djpundro

    aktív tag

    válasz LógaGéza #37606 üzenetére

    Szia Geza
    En mar vagy 10 eve mindeg Philipset veszek (2-3 eve cserelek) ,nem azert mert a legjobb ,hanem mert ambilghtes .Na most mar 2 eve rendeltem 2x is 9005 ös oledet a Philipstöl es meg annal a modelnel elcsesztek az Ambilight iranyt a beepitesnel (mivel az LCD ekhez kepes az olednel kisebb terület van a ledeknek mashogy van a beepites) es mert feltem egy kicsit a beegestöl ,visszaküldtem öket .
    Na meg ami zavart hogy az csak 55 Zoll volt es szerettem volna mar egy 65 Zollosat .
    Ami meg az arat illeti , emlekszem 2017 ben arrol almodtam hatha ev vegere olyan 2000€ ra lemegy az akkori Oled803 as peldaul .(de ez sem DOLBY VISION os volt meg akkor ) .
    Hat megis egy 65PUS8102 2017 Oktoberebe .(direkt ledes HDR es igazi 10 Bit nagyon jo LCD ,most mindegyik 8Bit + FRC es 50HZ )
    Mivel iden ,pontossan 2019 decemberetöl a tegnapi napig harcoltam a Philipsel (kephibas a HDR sötet reszleteknel)es legyözhettem öket ,most kaptam egy eselyt hogy egy Oledet vehessek magamnak .Visszavette a Kephiba miatt az Online aruhaz Universal.at es tudtam egy 65OLED754 megrendelni ugy hogy csak a 620€ különbseget kell kifizetnem ..

    A lenyeg ,2017 ben meg almodtam ambilightes OLedröl hogy 2000€ ert megkapjam .Most 2020 ban siman meglehet venni , 1800€ ert ,egy Dolby Visonos Ambilightes uj 65oled754 est.
    Tehat azert egy kicsit megy lefele az Oled ara.

    Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

Új hozzászólás Aktív témák