Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz dgyuri0123 #18677 üzenetére

    Na ezt nem hiszem el hogy emiatt kellene kiegészítő kütyü. Ezt akartam megúszni.
    Hihetelten hogy mindenre figyeltek hogy mindenből a legújabb szabvány legyen benne, erre egy fél milliós gépnél ilyen kis 100-as LAN-okon spórolgatnak kb 1000Ft-ot.. A 15e Ft-os android boxomban is 1000-es van már. :(((
    Mondjuk elég közel van az AC-s router a TV-hez, kérdés WIFI téren mit tud a TV.

    Leírom mit tud most az Android TV hangfelismerés terén hogy legyen összehasonlítási alap:
    Bemondtam a mikrofonba hogy Sia Chandellier. Mivel magyarra van állítva a készülék az első szót felsimerte és kiírta "Szia"-nak de az input végén a teljes bevitelt elemezve átjavította "Sia"-ra és így keresett már.
    Szóval tele van ilyen kis finomságokkal és eddig gyakorlatilag mindenre rátaláltam amit kerestem gépelés nélkül. Úgy olvastam hogy a LG rendszerbe is a Google felismerőjét implementálták, erre lennék kínáncsi.

    Zenét meg csak kiegészítő funkcióként hallgatnánk róla. Jelenleg egy ilyen van itthon és tök szimpatikus a zene ráküldése bluetooth-on keresztül + képernyő kikapcsolhatóság:
    [link]

    @Joshi: ezt nem mondod komolyan hogy a Sony A1-be is bepakolták a 100-as LAN-t. 2018-ban.

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák