Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    (#29640) rothfb - Én csak egy konkrét véleményedre reagáltam. Ebből szerintem nem kéne így a végtelenbe extrapolálni. :(((
    (#29641) rothfb - Ez a stílus (és buzizás) már olyasmi, amit nem kéne rendszeresen.
    (#29642) rothfb - Joshi gyakorlatilag szándékosan tiltatta ki magát egyfajta tüntető mártír szerepben, vagy puszta heccből. De ezt te is tudod, folyamatosan spam-eltél te is vele együtt, mikor szándékosan kiprovokálta a dolgot (és amúgy az nem topicgazda, hanem moderátori döntés volt, a modker-ben tehetsz panaszt, csak ne felejtsd el, hogy ők látják a törölt dolgokat is, beleértve amit te magad spam-eltél akkortályt).

    (#29649) Gigi01 - Ha WiFi-n lóg a TV, akkor AC-s kell (80MHz 2x2 vagy több stream-el).
    Ha kábellel csatlakozik a TV: A Servio-t és Plex-et gondolom a PC-re telepítetted, a TV-n pedig a gyári beépített lejátszót használod? A TV-re próbáltál letölteni valami alternatív lejátszót próbaképp?

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák