Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusher4587

    tag

    Sziasztok!
    Biztosan van olyan kínai csoda, amit még nem ismerek, nem olvastam tesztet, nem néztem utána, de ti igen, szóval 100.000 és 50.000 között mit ajánlanátok, ill. Yi 4k+-nál ebben az ársávban van-e jobb alternatíva. Nem spórolni akarok, hanem egy jó kamerát montizáshoz, de a GoPro árakat a tudásukhoz képest nevetségesnek tartom (pl. szar hangok), a 4k felvételt meg minden gyártó erőlteti, nekem viszont "csak" egy 1440p-ben és 1080p-ben (lehetőleg 60 fps-sel) éles felvételeket készítő kamera kell, és ma már különösen FullHD-ban nem igazán remekelnek a kamerák tudtommal, nem arra vannak optimalizálva.
    A felhasználási terület (bringa, túra, evezés) miatt e.stabilizálás alap, ne kelljen minden áron gimbal-t venni. Nem várok el beton stabil képet, ismerem a korlátokat, csak nézhető videó legyen. Tudom, hogy ebben a Hero 6 verhetetlen, de az undorító hang/bonyolult mikrofon csatlakoztatás miatt az ki van zárva.
    Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget, annyi még, hogy ha itthon is beszerezhető, az jó lenne, mert valamennyire sürgős is.
    (köszi, de most csak új termék érdekel, használt ajánlatokkal légyszi' ne keressen senki)

    [ Szerkesztve ]

    Si vis pacem, para bellum!

  • Rusher4587

    tag

    válasz Ery #2445 üzenetére

    Nos, en azota nagyon sok osszehasonlito tesztet neztem, es ha a hang minoseget el tudod fogadni, akkor a Hero 6 megeri a plusz penzt. Ejszakai felveteleket leszamitva sokkal szebb a kep, sokkal gyorsabban alkalmazkodik a valtozo fenyviszonyokhoz, stabilizator hasznalata kozben is egesz elesek maradnak a targyak, es bitang hatekony a stabilizator, jobb a tomorites, amit hasznal, nagyobb kartyat tamogat (ami tudjuk, sosem eleg nagy) stb.
    Meg a Sony x3000 alternativa lehet, de ha nem extrem korulmenyek kozott hasznalod, akkor jo a 4k+ is.
    Ez a harom legjobb kamera jelenleg, de elvileg itt az osz, menetrendet kovetve szeptemberben vagy oktoberben jonnie kell az uj GoPro-nak, en is arra varok.

    Mas: Hasznalat kozben lehet tolteni a legtobb sportkamerat? Ugy ertem, fogod a kulso telepet, es bekotod, mikozben videozol, akkor nem nagyon kell aggodnod lemerules miatt, vagy csak kikapcsolt/keszenleti allapotban toltenek a kamerak? (itt leginkabb Yi 4K / Hero 6-ra gondolok)

    [ Szerkesztve ]

    Si vis pacem, para bellum!

Új hozzászólás Aktív témák