Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Gaboman #686 üzenetére

    Igen, igen, 4x drágább... de kérdés, hogy akkor valós "alternatívákról" beszélünk-e? Baj-e, ha bár nem olyan jó, DE legalább sokkal olcsóbb? Mi a cél? Ahogy runner is kifejtette, azt bátorkodott kérdezni, léteznek-e VALÓDI alternatívái a GoPro-nak?:F Ami olcsóbb, de nagyjából ugyanolyan jó, vagy éppen csak abban rosszabb, ami az ő preferenciáiba még belefér, azaz számára "vállalható" kompromisszum. Ez kinek mi!:R Ha neki a színhelyesség az ("Leginkább a felvett videó színhelyessége nem tetszik."), akkor az akár negyed annyiba kerülő kamera, ami ebben pont nem teljesít jól, egyszerűen nem tud alternatíva lenni.:N Hiába olcsó...

    Vannak olyan dolgok, amiben az ember "enged" (mondjuk 4K támogatás, amikor azt - még - nem használnád ki, vagy mondjuk külső mikrofon bemenet hiánya, ha sosincs rá szükséged, vagy GPS hiánya, ha sosem érdekel, merre jártál, és mennyivel gurultál), másban meg "nem enged", és ez egyéni preferencia kérdése. Ami az ő által kijelölt szintet nem üti meg, az nem alternatíva. Neki. Pech, ha a kompromisszum egy 120K-s kamerát eredményez, és slussz...;] De nem kell besz*rni: lesz az még olcsóbb... Én még 90-ért vettem az AS200-at, de láttam már 60-ért is, és még egy év sem telt el. És idén is jönnek új modellek, nem csak a Sony-ból, hanem nyilván a kínaiak sem tétlenkednek. Ahogy írod, firmware frissítéssel sokat javulhat, egy olcsóbb sportkamera is.:R Az AS20 pl. 22K-ért elég jó vétel volt, de 60K-t nagyon nem ér, pedig eredeti árában annyi, vagy még drágább is volt, nem beszélve az aranyárban vesztegetett Sony kiegészítőkről.:W

    Ui: amúgy én egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy a GoPro a "király", de az AS200V-nek is fel tudnám sorolni több hibáját, szóval nem, még nem jött el a tökéletes sportkamerák kora, van hova fejlődni. (Ez benne a szép.:D) A sisakra rögzítés külön nehéz történet. A fejtetőn nem jó a nézet, oldalról a GoPro nagyon kilóg, a Sony szépen "felsimul", viszont sokat kitakar a sisak a képből. Talán az állrész az igazi alternatíva, csak oda meg nemigen van könnyen felpattintható tartó.:))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák