Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kal-El

    senior tag

    válasz Cyborg #7053 üzenetére

    Én a Fitbit Charge 3-at néztem ki, de aztán megláttam Amazonon a visszajelzéseket...
    Szidják mint a bokrot, hogy nem tud szinkronizálni, lefagy, stb. A Charge 2-vel állítólag sokkal kevesebb ilyen jellegű baj van. De nem tudom melyik milyen pontos a többihez képest. Mert az ilyesmit nem lehet számokban mérni. Meg nagyon teszt sincs, csak elvétve.

    Lehetőleg minél kevesebbet szeretnék költeni rá. Nekem legfőképp az alváselemző része lenne a legfontosabb, hogy az minél jobb legyen. És ebben tudtommal a Fitbit a legjobb. Például, hogy mennyi ideig van könnyű alvás, mennyi ideig van REM alvás, mennyi ideig mély alvás, mennyi ideig vagyok ébren, hányszor kelek fel, meg ilyenek. Állítólag már olyat is be lehet állítani, hogy felkeltsen reggel ha már kezd ébredezni az ember és nem hagyja, hogy felületes alvással vagy ébren töltsük még egy fél órát, ami inkább csak rossz nekünk, mint hasznos.

    Vannak még más kütyük is, mint pl Earlysense, de az állítólag nem olyan jó, mint egy hordható karkötő.
    A pulzusmérés meg fontos "lehet". De mivel ezek nem a legpontosabbak, ezért valódi pulzusmérésre szerintem nem alkalmasak, inkább csak edzésre jók, hogy ha valaki mondjuk intervall edzést szeretne, akkor arra jó, hogy nagyjából tudja mi az állás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák