Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #15490560

    törölt tag

    Sziasztok! Van valami épkézláb kész rendszer ami jó lenne nekem? Új építésű ház, minden ki van építve hozzá, csak sajnos a “vállalkozó” spórolásból mindent hagyományosan oldott meg majd lelépett (pl okos redőnyöknek oda van vezetve az áram de betett a helyükre normál redőnyöket)

    - 6db redőnyt kéne okosítani motorral
    - okos termosztát ami a padlófűtést vezérelné (vadiúj vezeték nélküli vezérléses Ariston cirkóm van)
    - érintéses, vezérelhető villanykapcsolók
    - kültéri videós kaputelefon/csengő
    - bejárati ajtó ami kóddal és távolról vezérelhető (USA-ban voltunk egy luxusházban ahol motoros (!) volt a bejárati ajtó és kóddal lehett nyitni, valamint mondta a tulaj hogy minden ki-belépést tud nézni a telefonján és távolról bármikor zárni tudja a házat)
    - Vezetéknélküli kamerarendszert tudjak rá telepíteni
    - Alexa vezérelni tudjon mindent

    Mindezt úgy szeretném ha lenne egy központi nagy kijelzős terminál ahol mindent irányítani lehetne (meg persze a telefonról is). Nagyon sci-fi ez a dolog még? Tudom hogy drága lesz, de a problémám hogy egyszerűen nem találok olyan rendszert ami mindennel kompatibilis.

    Köszi előre is!

  • #15490560

    törölt tag

    válasz LógaGéza #10681 üzenetére

    Köszi!

    Ariston Premium Evo

    Sima villanykapcsolók vannak. Olyan kéne ami nem kattan, touch rendszerrel működik és mobilról vagy központi egységről fel-le kapcsolható.
    Kaputelefon be van vezetve de kép nélküli lett felszerelve, ezt kéne videósra cserélni. Ha tudna olyat hogy távolról lássam telefonon a képet ha nem vagyok otthon .... Internet szerencsére mind cat6 kábellel, mind wifin mindenhol van!

    Zárat megnézem, visszaolvasok, de smart zár kéne amit távolról nyitni zárni tudok és meg tudok adni guest accesst a takarítónőnek meg ha nyaralni vagyunk ismerősnek.

    Havi díj mindegy. Ha minden működne, havi 30 ezer se lenne gond.

Új hozzászólás Aktív témák