Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Janaboy #8174 üzenetére

    Mert viszonylag tisztességesen meg van csinálva. Persze ez sem tökéletes, de nem lóg ki nagyon a lóláb sehol. Mindenre van válaszuk szinte ami világítás (foglalatok és lámpatestek tekintetében is), és persze minden cuccban a legjobb minőségű philips ledek vannak nem vibrálnak, szépek a színek. Stabilan megy, a bridge kb. elpusztíthatatlan, rendesen megírták az sw-t rá (openwrt alapú amúgy). Minden elemén érezni fizikailag meg műszakilag is, hogy a közepestől egy kicsit felfelé lőttek, ami azt jelenti, hogy jó minőségű, de persze csodát ezektől sem kell várni, simán csak teszik a dolgukat Én egyébként sok dolgot kipróbáltam, de világítás kapcsán a hue lett a befutó végül. Egyetlen negatívum a gyári mobilapp, ami tök jó lenne, szívesebben nyúlok hozzá mint bármelyik másikhoz (include HA mobilappja), de valamiért IOS-on olyan szinten zabálja az akkut, hogy az botrány.

    Listaárban brutál, de ki lehet fogni jó akciókat (én pl. az utolsó BF-en vásároltam be belőle eléggé), valamint ebayen is lehet találni néha jó vételeket. Nálam most 15db izzó van, és lesz még vagy 10db, árban eddig ott vagyok, mintha teli áron vettem volna Ikea Tradfrit, vagy max 10%-al volt drágább annál. A különféle egybecsomagolt akciók miatt ráadásul van már 3db hubom, szóval ha bedöglik, akkor ott a cold standby a polcon :) Tradfri amúgy nem rossz még, de nálam ott vérzett el, hogy nem lehet ledimmelni normálisan: minimumra véve is túl fényes, ezért éjszakai fénynek nem jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák