Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz layerke #4116 üzenetére

    Szerintem túlreagálod a dolgokat. Sokan használtok itt is Pi3-at domoticzra vagy hass-ra, innen jött az ötlet hogy én is vegyek egyet. A logolásra is kaptam itt már pár tippet, még Te is írtál (influxdb), akkor mi is a probléma? :F

    "a röhögő smiley a hozzászólásod végén pedig extra mód vérlázító"

    Erre aztán végképp nem tudok mit mondani. Semmi bántó vagy provokatív szándék nem vezérelt.

  • cpt rodgi

    tag

    válasz layerke #4116 üzenetére

    csak megjegyzes..

    en sok hettel ezelott, amikokr lebeszeltetek a synology-s megoldasrol, bar az volt, vettem egy pi-t. elotte megkerdeztem, ( ha mar tanacsoljatok h pi jobb mint a nas , domo-ra) melyik pi, miert, es mekkora ssd... hat.. semmi hir.. vettem is egy 3-masat, 5 napra ra jelent meg az uj, :((( , es vettem egy 32 es kartyat.. ma mar tudom, h feleslegesen nagy.
    szooo ha az ember ulepeben ott a zabszem, akkor inkabb rendel::))
    en ezen a teren nagyon kezdo vagyok, es sokxeor kerdeztem mar.. hat.. volt h kaptam valaszt, es olyan is h nagyon hasznosat! (koszonet erte, akinek inge!!)
    roviden.. ne vedd a szivedre szegeny srac popesza be van sozva :R
    en sem veszem a szivemre ha semmi valasz nincs, es 3 napig allok egy 2 karakteres hiba miatt.. aztan egyszer csak rajovok, h mit rontottam el. persze bosszanto, mert nekem pont 10 perce indult el a cucc, es nezd vissza miota szerencsetlenkedek..... kb 2-3 honap!!!
    es mi megy.. hat nem urtechnika. :

    domo
    ha-bridge (digitalis tyuk)
    hombridge (almacsaj)
    broadlink pro
    es egy tv on/off, redony felle, idojaras (ez 10 naponta megdoglik, es nem tudom miert), alaplapinfok...

    ez nektek tippelve 10 aktiv perc plusz kb 40 mif gut a telepites.. nekem 2-3 honap.. ez van :D
    Viszont most epp hatalmas az oromom.. es este kiprobalom.. es ha minden ok, akkor johetnek a kutyuk keresese, vasarlasa na meg a tobbi sok kerdes..

Új hozzászólás Aktív témák