Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz parandroid #73877 üzenetére

    Azt tobbszor modtak, hogy minnel szelesebb reteget akarnak elerni es ott nincs ertelme valami nagyon szakmai dolgot eloadni, mert szuk reteget leszamitva nincs ra igeny.
    Winkler kb minden masodik egesterben elmondja, hogy o nem szakmabeli, nem "szakerto" es neki felvetelkor, hogy ki mennyire vagja az autok szakmai reszet, utolso elotti szempont.

    Valamit kell irni negativnak, mert hat teszt. Nem lehet mind 10 pontos.
    Amikor mar annyira nincs mit talalni akkor csak ilyeneket lehet felhozni amit emlitesz.
    A masik meg hat sajnos, az emberek nagyreszenek ez jut ez a magyar valosag. Hasznalt auto, es szogeles, olcson.
    A totalkar bandabol szerintem meg soha nem vett senki uj autot, valoszinu nem is fog.

    Nekem a mazdarol az jon le a totalcar alapjan, hogy minden modell szep, baromi jo dizajn, jo motor es megbizhato technika. A konret mazda 6-os teszet majd most megkeresem. Az MX-5 rol mindig legendakat adnak elo.

    Amit mindig elmondjak, hogy rozsdara hajlamos, foleg 2010 elott, es van par gep ami akar par evesen feluleti korroziot mutat...

    Lehet, hogy ausztriaban soznak, es ott rohadnak a kocsik.. Nalunk ugy soznak, hogy ha 3 fok alatt van a homerseklet es eso vagy ho varhato, mielott elkezd esni mar soznak. Reggel elindulsz ovatosan ,mert feher minden. Jeg? Ho? Csak so :)

    Amikor elterjed, hogy a 2015-os mazdak is rohadnak, mellettem all egy a parkolba, parszor alafekudtem az evek soran, nincs rozsda :DDD

    Par honapja nalam is benne volt a Mazda 6 a kalapban, csak amiert kaptam volna egy 2018-ast, annyiert vettem egy 2020-as kia optimat, ketszer hosszabb garral, fele annyi kilometerrel. Becsicskultam en is. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák