Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz bobsys #64242 üzenetére

    Megnézel egy X1 Carbont, egy Spectre X360-at, vagy egy XPS Ultrabookot, mindjárt nem lesz az olyan drága. Illetve látod, hogy ezen a szinten minden ennyibe kerül. Ettől még persze drágák.

    Amúgy nagyon úgy néz ki, hogy mégis a billentyű lesz a ludas. Más gépen működik, de ezzel most ugyanazt a hibajelenséget hozza, másik billentyűzettel viszont megy ez a gép is rendben. Valószínűleg költözés közben, vagy utána, az összerakás előtti takarítás során kaphatott valami sokkot, amit ez a gép nem tolerál. De jó, megint elment egy napom, mire felderítettem valami informatikai aljasságot. Cserébe most még hetek múlva is előjön majd ez-az, hogy még nem működnek dolgok, mert még nem telepítettem őket újra...

    Ajánljatok valami fasza vezeték nélküli szettet, átlagos, irodai felhasználásra + netezésre. Eddig vezetékes volt mindenből, mert játéknál azért volt különbség, de ez már egy ideje nem szempont, akkor meg már legyen kevesebb kábel. Ez a Logi K400, amit most ráraktam, ez HTPC-hez szuper, gépelni viszont borzalmas rajta.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák