Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz emvy #60100 üzenetére

    Ha csak úgy valami sört kell inni akkor dreher vagy heineken, ha neha megkivanom a savankásabb ízt akkor stella. Régen bejött az amstel bock, azzal szerettem meg a barnákat, mostanában ilyen célra dreher bakot veszek. De nekem tavasszal ősszel van barna, nyáron max a budweiser krusovice erősségűeket iszom barnában, vagy világosabbakat. Ilyen volt még a bazant tmavé is, ha néha kijutok érte fülekre. A pilzenieket kevésbé favorizalom keserűségük miatt. Búzából megboldogult diákkoromban szűretlen ilzert ittam hektószám, később mikor eltűnt, akkor már annyira nem gyakran búzáztam mert nagyon fingatott.
    A belgák közül pedig szeretem a tremenst, a bush blondot, de nagy kedvencem a gulden drak.
    Illetve néha megkívánom a guinnest is.
    Mindezt úgy hogy a környékbeli kocsmákban barna drehernél bonyolultabb sört kérni életveszély. Egy helyen volt egy időben barna leffe, akkoriban azt ittam, de már az sincs.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

  • erdey_a

    őstag

    válasz emvy #60100 üzenetére

    Szoval milyen sort szeretnel, korulbelul? Mert ha azt mondod, hogy olyat, mint a Heineken, akkor azt kell venni. Bakot? Lagert? Pilzenit? Lambic-ot? Witbiert? Stoutot? Portert? Arpabort?

    Na engem pont ez taszít. Az eltartott kisujjal sört ivó zara-fiúk, ahogy ezt is úgy megszakértik.
    A sör basszameg, az sör. A bótba / kocsmába lehet kapni.
    Ha a sör rendelésemnél visszakérdeznének a fentiek szerint, akkor valószínűleg keresnék egy jobb helyet :D

    Nem nekem szól ez a hájp na. Öregvagyokénmárehhez.

    Vérboci

Új hozzászólás Aktív témák