Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz szőröscica #57372 üzenetére

    Megrögzött operás voltam mindig, aztán valamikor vagy 3 éve elkezdett összeomlani, és nem jöttem rá, hogy miért. A cache-törlés mindig megoldotta, de a végén már naponta 2x kellett neki, én meg meguntam, hogy nem találok megoldást, és lett helyette IE. Aztán ahogy jött az Edge, kipróbáltam. Jellemzően egyetlen dolgot hiányolok belőle, amit az operában meg lehetett oldani: mostanra eljutottak oda, hogy a kedvenc oldalakat a nyitólapra lehet pakolni csempeszerűen, de azt még mindig nem sikerült megoldaniuk, hogy ezen a bizonyos kezdőlapon semmi más ne legyen, csak ezek az oldalak. Minden másban nekem tökéletesen megfelel.

    Firefoxot, Chrome-ot próbálgatom néhány évente, hogy lássam, mit változtak, de egyszerűen nekem nem állnak kézre, Operára is ránézek még néha, de már az sem az az egyszerű kis garázsbrowser, amiért régen megszerettem, szóval marad az Edge.

    tope: Hivatalosan már nem. Illetve venni kell az upgrade licencet. Az ingyenes frissítési akció már lefutott.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák