Új hozzászólás Aktív témák

  • Louloudaki

    aktív tag

    válasz NoLF #27532 üzenetére

    betévedtem

    ilyen sztorim nekem is van. december nagyon elején jelentkeztem x céghez, linux rendszeradmin állásra. fejvadász interjú oké, behívtak a céghez januárban, visszajelzés szimpi, jó stb, lesz harmadik kör, az angol vezérig felhív telón. megvolt, szimpi, jó, angol szuper, nem hivatalosan közlik, hogy fel vagyok véve. aztán 2 hétig semmi, majd teló: változások vannak a pozícióban, elsorolja, érdekel-e így is. igen. jó. pár hét múlva újra változások, nem baj érdekel, jó. de még engedélyeztetniük kell ezt a pozíciót az amerikában lévő vezetőséggel, türelmemet kérik. jó. március végén: bocsika, de mégse kell linuxos admin, azokat a feladatokat kivettük, marad service adminként a pozíció, ami inkább helpdesk jellegű, meg a kért domainek/mélcímek ilyesmik létrehozása, dokumentálás. mondom jó ez is. akkor menjek be még egy interjúra. megvolt. válasz semmi hetekig, közben hirdettek webfejlesztős állást, gondoltam annak a másiknak már lőttek, jelentkeztem erre. kiderült, hogy nem, kicsit mérges volt leendő főnök emiatt, de mondta, hogy akkor próbáljam meg azt, ha nem jön össze, vissza hozzá. fejlesztő csoporttól hívtak 2 hét múlva, hogy fejlesztő meló nincs mégse, de van site tester állás. mondom jó. gyere interjúra (ötödik alkalom). megvolt, szimpi, teszt kiváló, angol is. akkor következő héten gyere be újra, itt lesz az angol vezérig, interjú vele is (ez volt tegnap). szimpi, szakmailag jó, angol jó, hét végéig értesítjük. most kíváncsi vagyok, hogy közel 5 hónap görcsölésnek mi lesz a vége...

Új hozzászólás Aktív témák