Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    Hát, emberek... Én jelenleg egy hatalmas elhatározás előtt állok.

    Igen-igen, ÚJFENT. :U

    A Párom úgy néz ki, hogy kimegy úgy 1 - 1,5 évre külföldre dolgozni és én ezalatt egy komoly változáson szeretnék túlesni több ponton az életemben. Az egyik ilyen mérföldkő a kilók leadása, a testem formálása és az egészségem megőrzése kell, hogy legyen. Régóta halogatom már....régebb óta, mint kellene. Ha minden igaz, áprilisban kell kimennie és 2 év együttélés után, most költözhetek újra vissza a családomhoz... :F Emiatt az egyik szemem sír, a másik nevet. A jövőnk építésért sajnos áldozatot kell hoznunk, így megpróbálom ebből a szar helyzetből is a legjobbat kihozni és hasznosan eltölteni az időmet.
    A terveim között szerepel: az étrendem megváltoztatása, egy kondibérlet (és egy edzőtárs) beszerzése és a rendszeres napi testmozgás bevezetése az életembe. Na, meg a rendszeres méreckedés, hogy valami motiváljon... :)
    Töredelmesen bevallom....talán még középiskolában álltam utoljára mérlegen a suliorvosnál, akkor is nagy pironkodások közepette... :B :( Szóval szembe kell néznem a legnagyobb félelmeimmel és tovább lépnem!
    Az idő limit megvan, a többi már csak rajtam áll. Van úgy bő 1 évem ezt véghez vinni. Első körben a "szent 20-ast" tűztem ki magamnak célul. Először -30 kilót akartam, de mondom, ne legyünk mohók egyszerre....mert nem akarom, hogy túlzottan sokat akarjon a szarka...aztán meg ne bírja... :) :D
    Szóval szorítsatok nagyon!
    1 év múlva, min. 20 kilóval kevesebb kell, hogy legyek! :P
    Hadd lepődjön csak meg a kis Párom, mikor hazajön, hogy micsoda bomba nőcike várja itthon, hahahaha! ♥ :B ;] :P :C :DD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák