Új hozzászólás Aktív témák

  • KukkSteve

    aktív tag

    válasz szasanyi #11065 üzenetére

    Uhh ez már nem szimpla beszélgetés...Látom hogy már a téma bezárt, DE én is szeretnék hozzászólni egy picit. Sajnos nem fogom az életkoromat elárulni, mert még az alapján ítélnétek meg. Hangsúlyozom, hogy nem akarok senki oldalára állni, csupán véleményt nyilvánítok, elvégre szabad országban élünk, szabad véleményt nyilvánítani, és SZABAD az internetről letölteni! Mindenkinek saját joga hogy él-e azokkal a lehetőségekkel amik mindenkinek! megadatottak. Akkor számoljunk egy picit: én körülbelül egy évben 6-7 játékot játszom végig, és többel játszom huzamosabban. Ez akárhogyan is nézem 60-70k vagy még annál is több. Kérdezem: Ki akar ennyi pénzt kidobni, ha mind meglehet 0!! forintból.???Inkább elköltöm Cipőre "amivel rúgom a bőrt..." vagy ruhára vagy ami éppen szükséges.Másrészt én 0Ft keresettel rendelkezem, ki tudná ezt a pénz kifizetni helyettem?Netán a szüleim? háth ők sajna nem ( annyi a csekk akár a tenger) Az a szomorú tény hogy tényleg nem az ilyen tételek teszik tönkre az országot, és a játékipart. Ennél sokkal összetettebb a dolog, olyannyira hogy a köznépből senki nem látja át, csak az aki benne van abban a koszos felső vezetői rétegben, és nem 60 ezret lop el! hanem 60 milliót. (lehet hogy keveset is mondtam). Mintha aprópéz lenne az a pár játék amit hekkelünk, Igen az! De aki ki akarja dobni a pénzt, azt én nem akadályozom meg...nyugodtan, ha úgy jobb :C elvégre mindig a szegénynek kell segíteni a multikat...:R de nem, ÉN nem fogom, csupán élvezem azt amit egy pár "makker" :R lehetővé tesz számunkra...
    (Bocsi a hosszúért)

    A számom az adatlapomon. ;)

Új hozzászólás Aktív témák