Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ovecs

    senior tag

    válasz yako #1667 üzenetére

    Ha elmennek nyáron mallorcára+krétára+hazajonnek évi 2*+havi 3 étterem, akkor is félre tudnak tenni kb havi 500 jurot ha mind 2 en meloznak :K

    Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

  • Balinov

    félisten

    válasz yako #1667 üzenetére

    a privat megy pmbe,nem akarom a kedelyeket borzolni.

    Melohoz a szerencsen kivul kellett meg 11ev szakmai tapasztalat,Oracle es mas MRP rendszer ismerete,meg angoltudas,sot meg merem kockaztatni iparagi ismeret is.Meg egy ir mobilszam,amin otthon el tudtak erni.Utobbi eletem eddigi legjobb befektetese.

    meló, kaja, net kerdeskor: persze ezen felul van mondjuk ruha,itt szemtelen olcso..Pl. a kepeken lathato,kek umbro kapucnis az 17eur volt...gyori arakhoz merve kozel fele az otthoninak..otthon sosem volt meg umbro cuccom.

    Persze nem csak ennyi van.Egy sor 3-4eur korul van pubban.tegnap pl. beultunk egy kavezoszerusegbe Gyik barataival. 3x presso,1xx kapuccsino, 2x croassant vajjal,dzsemmel..18eur..egyenlore mas varost nem akarok mgnezni,meg dublin 1/3t se lattuk. Viszont van buszberlet,el tudtunk mind3 hetvegen menni idaig rajta a tengerhez. Bray,Howth,Malahide...keress ra wikipedian,vagy nezd meg kepeket..a 3 helyen koltottunk osszesen max 40-50 eurt,azt abba volt sparos salatabarozas francia baguettel,meg fish&chips tokehalbol,meg asvanyvizek...kirandulni el lehet menni busszal,vagy vonattal,ha online foglalod elore,akkor alt. olcsobb is a jegy..

    Hazalatogatni: na igen...otthon,2 honappal elore,nem a legolcsobb ryanair jegy volt 2nknek allcuzammen 101,64EUR... 200bol tutira meg lehet fordulni,radasul mar nem csak a ryan,hanem a sky is repul pozsonyig..

    Parom meg szerencses is,meg nem is...Szerencses,mert itt keresik a novereket.nem,mert regisztracio nelkul max szobalanykodni mehet el,mert 8-12 het a regisztracio..es ez a hosszu ido szarabb,mint a 175eruros regdij..

    Bali

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák