Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz athomi #5880 üzenetére

    végülis azok a modok sem rosszak...a novemberdobby-t szerettem,csak kár,hogy a zombik special-ját nehéz előhozni,nem hat messzire,a jumpok meg azért pár mapon nagyon nagy előnyt adnak a szerencséseknek.a cod5 tartalmazna jó kis alapot,rendes karaktermodellt,stb,de nagyon visszafogja a dolgot,hogy még nincs linuxos szerveroldali,igy tudtommal pl.Magyarországon nem is lehet,csak előrendelésben szervert bérelni,és a 70ft-osok sem játszhatnak együtt az origisekkel.ha lesz linux,tuti változni fog,de szerintem kifejezetten a karácsonyi vásárlási hullámot akarták meglovagolni,hogy ne az legyen,mint a többi cod-nál,vagyis hogy tulképp pénzkidobás volt megvenni,egy szerencsésen generált key simán megfelel a legtöbb embernek a mai napig.én azért reménykedem,hogy még idén lesz a linuxból valami,állitólag már csak az activisionnak kellene engedélyezni,kész van.akinek meg komolyabban bejön a zombi,ott a left 4 dead,nagyon jó és hangulatos,csak drága ahhoz képest,hogy gyakorlatilag egy normálisan megcsinált half life 2 mod felturbózva.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák