Új hozzászólás Aktív témák

  • sajti_pajti

    tag

    válasz nexwo #3020 üzenetére

    MM, Saturn (német) - ugyanaz: foglalás max. 14 napra (10-ig tesztelve)
    Caseking - nem foglal, de a saját tapsztalat az volt, hogy utalást követően előkerült példány az adott, honlap szerint készleten nem lévő kártyából
    Amazon - Előre utalás nincs, de nem buksz egyből, ha fedezet hiány miatt vissza lett utasítva a kártyás fizetés. Pár napot tudsz nyerni, talán akár még egy hetet is. (Direct debit azaz beszedés van, de itt, SEPA ide, SEPA oda, szeretnek ragaszkodni a honos számlához.)
    Mindfactory - jövő héten esetleg kiderül, csak húzom a szám az 1460 eurós 3080-as Suprim X kapcsán :) (A visszaigazoló emailben vastagon kiemelve ott van, hogy attól kezdve él igazán a rendelés (dolgozzák fel), ha bejött a pénz. Minderre 7 napos haladékot hajlandók adni.)
    Notebooksbilliger - simán felvettek olyanra is rendelést, ami nem volt készleten - de nem könyvelték le a kártyás fizetési tranzakciót. Később én kértem a sztornót és a függő fizetési tranzakció rövid időn belül törlésre került és a befoglalt összeghez ismét hozzáférhettem. (Könyvelést követő "visszautalás" polgári nevén refund esetén napokig eltarthat, amíg visszaér a pénz.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák