Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz syberia #18079 üzenetére

    Fene tudja menniyre lehet ez valós kép de az biztos hogy ez nem NVLink, sem nem SLI. Sok külföldi hozzászólást, véleményt olvastam a kémfotóval kapcsolatban. Ha ez valódi fotó akkor ez valami új megoldás lehet ami talán az SLI-t váltja. Csak azt nem tudom annak mi értelme lenne, mivel amennyire én tudom nem csak maga az SLI volt az oka annak, hogy a többkártyás megoldások játékok alatt gyakorlatilag hasznavehetetlenek voltak (a pár %-os változást hagyjuk kérem, ha én, mint mezei user kétszer adok pénzt valamiért, akkor kétszer akkor vagy legalább 2x-est jól közelítő teljesítményt várok, nem csak 1-2 játékban hanem kb mindenütt).

    De aztán javítsatok ki, hogy igen is az SLI-nek maga a megvalósítása szabott gátat a többkártyás rendszerek teljesítménybeli skálázódásának. Ha így lenne annak jobban örülnék, mintha igazam volna mert akkor mehetne tovább az ötletelés, hogy vajon mekkora performance boost lehet két kártyával elérni ezen az új linken az SLI-vel szemben.

    (1070-ből volt SLI-s rendszerem pár hétig, de a CPU-m még a single 1070-et sem hajtja ki... De amúgy nem az SLI volt a cél de abba most ne menjünk bele)

    Más: Többen beszélnek Pascal refresh-ről. Nem értem, hogy miért. Azért amiért az eddigi leakek legalább annyira nem tekinthető készpénznek, mint Jensen "messze van az még" válasza? Tehát a mérleg egyik nyelvén a leakek állnak, a másikon pedig Jensennek ez a bizonyos, félvállról vett kijelentése?

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák