Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz Jacek #2019 üzenetére

    Sajnos az emberek nem látják, jól bekapták a maszlagot.
    EU gazdaság kivéreztetése folyik direkt, eltervezett módon.
    A legegyszerűbb ökör emberi tulajdonság van, állandó hibás keresése.
    Éljenek a virológusból lett kül és belpolitikai szaggggértők.

  • Kobe

    veterán

    válasz Jacek #2019 üzenetére

    En 2020ban, covid tombolasanak elejen vettem egy komplett gepet, abban az idoben amikor mindenki raklappal kapkodta el mindenhonnan a szorakoztato elektronikat a lezarasok miatt es kvagyorsan kellett lepni, kinalat is veszesen fogyott

    450 volt (1400-1500 dollar) , es cicergett benne egy tok uj 2080as. Listaaron akkor az 300 volt es 220-230ra akciozva ment nagyon nagyon sok helyen. Ujonnan.
    Komplett gep, 9gen felsokozepkat procival, ROG deszkaval, terras SSD, draga NZXT haz

    Ez a konfig most nagyjabol a 2 millat surolna, ha a kortars verziojat akarnam osszerakni, es csak a gpu kozelebb lenne arban az 1 millahoz....

    A deszka menet kozben behalt, 2021ben csere, ugyanolyan kategorias AMD lap, ugyanugy ROG kiadasban (sot, az intwl chipsetes meg egy kicsit komolyabb is volt, akarhogy nezem) 60K helyett 120K....

    Ertem en hogy huf arfolyam, de sokat nem oszt nem szoroz, jo arfolyam mellett "csak" 300%os aremelkedes, anelkul a komplett gepre, szar arfolyam mellett meg 4-500%, egy olyan iparagban ahol minden jelenlevo ceg negyedevrol negyedevre nyesi le a quarterly revenue kilatasokat, nem is kicsivel.... Vicc....

    Nyugatra meg azert tuntetnek es rohannak polgari engedetlensegbe az emberek, mert a rezsikatasztrofa valahogy akkora katasztrofa lett, hogy a francia energiaszolgaltatok profitja 3x ozodott a lakossagi szerzodeseken....
    Valahogy nekem ez inkabb tunik corporate greednek, csak epp van infla ami moge el lehet bujni mint lozung

Új hozzászólás Aktív témák