Új hozzászólás Aktív témák

  • Delirious

    tag

    Kb. egy hete kértem tanácsot tőletek. Röviden összefoglalva 10600k procim van és RTX 2060. Fejleszteni szeretnék, a cél 1080p játék (négy-öt évre elég kellene, hogy legyen). Alapból PS5-ön játszom, csak ami nem jelenik meg arra a platformra, azzal játszom számítógépen. Starfield, Stalker 2, néhány mmo rpg. Hozzászólásaitokat megfontolva, akkor úgy döntöttem marad a proci és veszek egy RTX 4060 Ti-t. Lehet mégis költenék új gépre, 12600k vagy 13600k lenne és vagy RTX4060 Ti 16 GB vagy a RT. végett RTX4070. Tuningolni nem szoktam csak a magasabb órajel (max. turbo) végett szoktam k-s procit venni mindig. A fenti procikhoz szerintetek melyik kártyát lenne érdemesebb venni? Érdemesebb 1080p-re a 13600k procit venni vagy elég a 12600k? Szerintetek MicroATX alaplapok jók játékra? Általában ATX lapokat szoktam venni, de nem szeretnék sokat költeni lapra (mivel nem lesz tuning és limitált a pénzem). ASUS Prime B660-Plus D4 ezt a lapot néztem, nem túl drága, ja maradnék a DDR4-nél. Köszi és bocsi egy kicsit elkanyarodtam a vga témától.

Új hozzászólás Aktív témák