Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    őstag

    Megjött ez a förmedvény( ;] ) és szeretnék a teljesség igénye nélkül egy pár szót említeni róla.

    Teszt eredmények egy kis OC-val:


    Vélemény:
    Corsair 570X házban van, amiben 4 venti van (SP 120, Gyári) + az NZXT-k de az most lényegtelen.

    Coil Whine nulla... Ami számomra hihetetlen, hiszen a GamingZ 2060-omnál is bőven hallható volt. Itt nyitott házzal 1-2 centiről hallgattam, semmi. Természetesen ez nem feltétlenül a Gainward érdeme. A jelenlegi tulajok között van olyan, akinél jelentkezik a CW? Kíváncsi lennék.

    Az eredmények zárt háznál készültek, nyitott házzal 2 fokkal talán hűvösebb volt.
    OC nem lesz! Csak teszt erejéig volt, bőven elég nekem a gyári teljesítmény! :K
    Mondanom sem kell, OC nélkül jóval jobb hőfokokat, kevesebb rpm-et mértem. De tökmindegy'..
    Ugyanis ez a kártya így is csendes. A 40%-on üzemelő SP120-ak bőven elnyomják. A kíváncsiság kedvéért nulláztam a ház ventiket, hogy tisztán halljam a hangját a kártyának. Meglepően csendes. 100%-on is néztem, természetesen akkor felszáll. De felszállt a GamingX 1080Ti-m, GW 2060 Ghost OC-m és a GamingZ 2060-om is. :K

    Merész lenne kijelentenem, hogy ezekkel bőven versenybe száll? Nem hinném és meg is teszem. Nálam ez a kártya maradni fog, pedig ha rossz lett volna, akkor zokszó nélkül elállok tőle. Rettentően allergiás vagyok ha egy kártyának hatalmas tekercshangja van, vagy a ventik hangosak. Bár elrettentően hangos nekem csak egy Giga 1080Ti Gaming OC volt, eladás után az első vásárló vissza is hozta, hogy ne haragudjak Ő ezt nem bírja elviselni. Pedig halmozottan jelezve volt neki, de meg kellett tapasztalnia. :K

    Szóval azt tanácsolom, hogy nyugodtan próbálják ki a kételkedőbbek is ezt a kártyát ha sikerül szerezniük, ha nem tetszik pedig elállnak a vásárlástól! :K Nincs mit veszteni igazából, így voltam vele Én is. Az, hogy a BP nem rozsdamentes acél ;] , vagy a vrm nem az összesen samu, az meg irtózatosan kis százalékot fog érinteni. Úgy gondolom, hogy ha kap az ember egy csendes és nem meleg kártyát, akkor nincs is miről beszélni többet erről.

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák