Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andrej1

    aktív tag

    válasz Találtgyerek #2458 üzenetére

    A Gigabyte-nál nem veszik el a gari , nem matricázza a kártyáit, azért is esett erre a gyártóra a választás .Sokat segítettek itt a fórumon a VGA kiválasztásánál :R Plusz anyagi okai is voltak a rajta lévő VGA blokk a későiekben jó lesz a 2080 TI-re így nem kell eladni és újat venni majd mikor cserélem. Így nem tudnám Forintosítani, hogy mennyibe került , mert ez egy folyamat része volt (évek) Folyamat . Mindig vettem pér alkatrészt amire úgy gondoltam, hogy hatékonyabb lesz tőle a hűtés. Pl a házat 20 éve vettem a pumpát 15 éve, hibátlan mind kettő . Sacc olyan 100k-130k körül, persze nem Magyarországon vásárolva.

    Devid_81
    Köszönöm szépen az elismerő szavakat :R :D anno te adtál tanácsot, hogy melyik gyártó nem matricázza a kártyáit :R Akartam egy kompromisszum mentes hűtést és ez lett a vége :D . Csak a VGA mégis csak, közel 300 W hőt termel.
    Hangtalan és jó hűtés teljesítményre gyúrtam ami akár több óra játék után sem melegszik fel. 650-850 fordulatra vannak a(z Akasa Apache 120x120x25mm 7db) ventik belőve ami simán lehűti a 2080-at és a 9700K-t hangtalanul. A proci nem lesz Delidelve marad így. játékokban így max 55 fok 5000 Mhz-en Ez még a régi folyadékhűtés rendszerrel készült

    Nagyon szépen köszönöm neked Devid_81 és mindenkinek a segítségét :R

    [ Szerkesztve ]

    Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

Új hozzászólás Aktív témák