Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    Szerintem is lesz valami meg. Azert nem lehet kapni mindenhol, mert nem tudta volna produkalni azt a mennyisegu kartyat mint amennyire igeny lett volna. Nem lett volna jo reklam megint nem biztositani utanpotlast. Itt ausztraliaban sem lehet kapni, ami egy vicc. Egetik nehanyan a penzt itt is, tukon ulve vartak hogy jojjon, tobbek kozott en is, de semmi. Lehet rendelni, vannak cegek erre, hogy USbol rendelj de akkor a garancia buko, plussz ha mas nem is jon majus elott akkor is, amikor kijon az uj csalad a TitanX P ara leesik ugy hogy akkor inkabb mar megtartos. Azt meg senki nem akarja. :). Szoval szerintem olyan nincs, hogy nem fog az Nvidia minden igenyt kielegiteni es kiadni valami jobbat mint a 1080. Jo kartya, de meg pont nem eleg 100%-ra. Teljesen mindegy hogy mennyivel lesz gyorsabb, de az embereknek kell a visszafogatlan pascal custom hutessel. Raugrananak nagyon. Szerintem amint tudja hogy kepes bisztositani azt a kartya mennyiseget amennyire szukseg van, kijon meg valamivel. Addig is, az igaz hogy kenyelmes helyzetben van.

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák