Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Asbee #18211 üzenetére

    Nincs ott user fail,csak nem olvastad el rendesen amit ír.Először is 1440pröl beszél,nem 1080p-röl és SLIben nem pedig single kártya esetén,amit ír azt bizony én is megtapasztaltam 980SLIvel 1440p-ben...

    Dying Light:
    Bizony az nem tudom melyik patchig amíg vissza nem vették a látótávot 4G VRAM felett kért 1440p-ben patch után változott,mérséklődött jóval.

    GTAV:
    Az advanced menüben elég a view disntancot kitolni meg egy 4XMSAA-t ráadni,és nem ,nem térdel le tőle egy Titan X 50+fps 4GB+Vram használat

    WD:
    Tipikusan itt is egy 4xMSAA elég a volt hogy a 980SLI kifogyjon,egy TitanX-el jobban megy a játék.Olyan sima mint a vaj.Lehet fintorogni hogy optimalizálatlan meg minden de ez ettől tény marad.[link]

    És én még ide írnám az új CodAW-t is ahol 1440p-ben mikro akadt egérfordításra,aztán most látom hogy majd 9GB! VRAM-ot eszik a TX-el 1440p-ben kimaxolva,és sima mint a vaj...

    Shadow of Mordorról nem tudok nyilatkozni nem játszottam soha.

    Nem olyan nehéz ám egy SLI-t 1440p-ben 4GB VRAM használat közelébe terhelni,a tesztekből ez nem jön le ki van csapva a nagy avg fps,sőt van hogy a minfps-en sem látszik csak te érzed hogy valami nem stimmel amikor fordítod az egeret.Single kártyával ilyet nem fogsz érezni,mert hamarabb lefekszik a gpu a terhelésre.

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák