Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    hmm milyen emberek vagytok?
    és ez a topik erről szólna?

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

  • SRII

    őstag

    a topikot nem tirexi miatt olvasnám - olvasom nagyon rég, úgy látszik ez már így is lesz, tirexi így tirexi úgy, már uncsi , más témátok nincs? úgy látszik nem tudtok szabadulni tőle, mégis meghatározó személy lehetett itt?!! vagy csak irigység beszél egyesekből, nem is érdekel!.

    Az emberi tulajdonságotokról meg nem szeretnék hosszan írni, csak megdöbbenek ,hogy a megbecsült [moderálva] fórumozok milyen mentalitással rendelkeznek, egyáltalán nem vagytok empatikusak, emberiek ebben a formában.
    Más kárán örülni, kibeszélni, ócsárolni, minden lépését nevességessé tenni stb stb..mindegy is kiről van szó, ez a viselkedés egyáltalán nem szép még meg is lepődök, hisz olyan személyek süllyednek le erre a szintre akikről nem is vártam volna ilyent.
    Szerintem dobjuk a témát addig míg tényleg nem süllyedtek le jobban, és térjünk vissza a régi jó vágányra!
    Béke veletek :R

    [ Módosította: radi8tor ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

  • SRII

    őstag

    mindegy ,hogy ki írta csak az számít ,hogy ebbe a topikban ez elhangzik, számomra igen nagy dolog!!! :DDD

    "És ebbe a világba senki se több a másiktól.

    Egy mondást mondok ami nagyon igaz, tükrözi a szegények és gazdagok közti egyen hangot .

    "A játszma végén a király és a paraszt is ugyanabba a dobozba tér vissza. "

    Ezt azért írom le mert senki se nagyobb ember ebbe a világba a másiktól."

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

  • SRII

    őstag

    válasz #35434496 #21126 üzenetére

    ezért nem kell meghalni! :DDD a családod leszegényedik utánad......nem elég hogy gyászolnak akkor még minden elmegy a temetésre, és felénk még egyházi adó is van :((

    ez a legjobb vállalkozás emberek, halott mindig lesz!

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

  • SRII

    őstag

    öö nem írnátok át a topik címét !
    Tirexi topik?
    Utáljuk Tirexit topik?
    nem bántásból skacok, de ti itt előadjátok magatok, elég régóta vagytok a ph kötelékében, gondolkodni is tudtok :(( (az írásotokból ez jön le)
    csak azt nem értem akkor,hogy ha ti tisztességes normális embernek tartjátok magatok, akkor miért rágalmazzátok, szidjátok kritizáltok olyan ember aki nincs jelen, s nem tudja magát megvédi?
    Ez szerintetek milyen dolog? normális gondolkodású ember nem tesz ilyent!
    Nekem mindegy kit utáltok és kit nem, nekem is vannak olyan ismerőseim akik nem szimpatikusak vagy épp összekaptam egyénekkel, még sem tartom fernek azt,hogy egy oldalon ócsároljam, fikázzam, (főleg hogy nincs jelen) ez szerintem nem szép dolog.
    Azt kérdezhetitek, miért írok én ide, mert régóta olvasom a topikot (majd regem óda) érdekes dolgokat láttam olvastam, (tetszett is amit láttam )de ez a Tirexi baszogatás "mesterezés" már idegesítő, ha ti rossz véleménnyel vagytok valakivel szemben és ezt úgy teszitek,hogy nyilvánosan, főleg hogy az a személy meg sem tudja magát védeni ez azért elgondolkodtató ,hogy ti milyen emberek is lehettek.
    Nem jellemeznélek benneteket, de aki elolvassa az elmúlt hónap írásait a topikban az nem szívesen ír ide, szinte teljesen kisajátítottátok magatoknak a topikot a tirexi baszogatásnak.
    Moderálás!
    Példa: Emlékszem, mikor egyszer egyik ph tagnak egy kissé erőteljesen személyeskedve írtam vissza valamely válaszára, egyből jött az üzenet moderatótól! nana!(figyelmeztettek, rám szóltak ennek helye nem a fórumon van) itt miért nincs ilyen? ezt lehet csinálni bármely topikban?( személyeskedés, fikázás, kibeszélés, bosszantás, a rossz jellemzés és a harag szitásáról (mikor készít rólunk videót, gyerünk már, nem meri megtenni, mikor ír ide egy második reges fiókkal stb stb már nem is teszek említést, sőt a legundorítóbb az mikor személyes adatokat irkáltok róla egy nyílt fórumon) ha így áll a helyzet akkor szerintem mindenhol lehet ezen tevékenységeket művelni.Nem?
    Vagy csak bizonyos egyéneknek szabad ezt?
    A topikból hiányolom a normális emberi gondolkodást, és a moderációt amit az első személyeskedéskor el kellet volna fojtani!
    Senki munkáját nem akarom elítélni, senkinek sem akarok rosszat, csak már rohadt idegesítő,hogy itt vagytok a frankó normális emberkék (nagy múlttal, ranggal a fórumon nektek kellene ,hogy eszetek legyen)és ez folyik itt.
    Arról nem is beszélve ha valaki épp nem tirexi baszogatásáról ír, és épp nem úgy van ahogy ti azt látjátok még jó le is támadjátok(jó kis csapat vagytok ti páran)
    Nem vagyok senki pártfogoltja, lehetne miattam Gipsz Jakab baszogatós topik is, de ez már egy kívülállónak is sok olvasni, sőt elnézni.
    Ez az én véleményem, és jövök a maszlaggal- nyílt topik és véleményt nyilvánítani szabad!
    Nyissatok egy Tirexi topikot, azt csókolom.
    Remélem annak a pár embernek nem vettem el a kedvenc játékát,hogy máson éli ki a baszogatási hajlamát.
    Csókolom!

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

  • SRII

    őstag

    Sziasztok. Gtx 1070 oc kártyához és egy asus p8q77 alapokhoz keresek kábel ősszekötöt mivel a ház lehetővé teszi ,hogy ne az alalplapon feszüljön a kártya.
    Mily kábelt vàsàroljak?
    Van e valami hátránya az ilyen kábeleket? (Gondolok itt a sebességre vagy a teljesítményre)
    Köszönöm a segítséget :R

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák