Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz SimonYana #179 üzenetére

    "Vagy a mondani valóm egyik felét írjam a házak topicba , majd a másik felét a hűtésbe , utána átmegyek a vízhűtésbe , mert az is bele keveredik , de ne hagyjam abba , mert már akkor menjek be a HAF topicba is és utána a Corsair carbide-series topicba is , mert az már oda való"

    Figyi ezt nem velem kéne megbeszélni hanem a moderátorokkal. :K
    Szerintük ott csak a GTX 780-ról lehet beszélni semmi másról. Ez így is van valamelyest mert ugye Szakmai topic és éppen ezért hoztam létre az Off Topic-ot ahol mehet a 780-al kapcsolatos más téma is.
    Csak az ember miért menjen át egy szinte kihalt topic-ba amikor lehet, hogy a beszélgető partnere nem fogja követni?
    Én ezt megoldottam ezzel a "Válasz erre:" dologgal. Az a baj, hogy senki nem csinálja ezt utánam.

    Ahogyan így leírtad tényleg elég bután hangzik, de mit lehet tenni? A 290 topic-ban anno a vízhűtés miatt szóltak.

    Nem marad más mint átlinkelni az off topic-ba ha a 780 téma kezd off irányba menni. Ezt így kéne. Én így is kezdtem el csinálni.
    Ha meg AMD vs NV jön fel témának akkor meg go az AMD vs NV topic. (átlinkeléssel)

    Vagy így csináljuk vagy Lokálban maradunk. :R

    Ahogy kivettem mi számít off-nak az kb annyi, hogy addig oké amíg a 780 hőmérsékletéről van szó, de az már nem oké amikor elkezdik sorolni, hogy kinek milyen gépházban ugyan az a VGA hány fokos.

    Vélemény Yana? :D

    (#166) norb55:
    "most mi a baj ha néha monitor téma is van a topicba?"

    Ezt ne tőlem kérdezd hanem attól aki átrakta a topic-ot a Lokálba. :)

    (#167) iszilard:
    Sztem egy NV-s nem fogja a saját topic-ját jelenteni, hacsak nem valami rosszakaró kívülálló akinek még életében nem volt 780-a.
    AMD vs NV meg mindig is lesz nem hiába hoztak létre hozzá még külön topic-ot is.

    [ Szerkesztve ]

  • Tirexi

    addikt

    válasz SimonYana #183 üzenetére

    Anno internet? Nem is álmodhattam róla... 18 éves korom után lett internetem amit a mai napig saját pénzből fizetek.
    Ma meg mi van? Majdnem hogy a gép elé potyognak ki a gyerekek.
    Bele sem merek gondolni mi lesz mondjuk úgy 20 év múlva.
    De ez a technikai fejlődés nem csak a fórumokon látszódik hanem a videó megosztókon is.
    A gépet használtan olcsón be lehet szerezni és az esetek 90%-ban a szülők fizetik az internetet, a gyereknek már csak a billentyűzetet kell vernie. Ez van most.

    Amúgy itt PH-n a cikk írók sincsenek néha tisztában a dolgokkal. Volt a YouTube-os cikk, a Tömeges pusztítás a játékos YouTube-videóknál hát hallod... Olyanokat írtak benne, hogy a fejemet fogtam...
    Sztem a cikk írónak még csatornája sincsen.

    Na mind1, majd megmondják Yana, hogy nem kell kötelezően a fórumra mászkálni és akkor nem idegesíted fel magad. :)

Új hozzászólás Aktív témák