Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz snecy20 #85199 üzenetére

    en megvettem a new dawnt helyette. egyebkent se tudtam mi legyen, de a szorakozas a steam korul nekem elvette a kedvem.

    plusz az, hogy kitoltam egy hete a 2033 reduxot es elmentem a last light feleeig. imadom a hangulatat, a 2d es 3d designerek munkajanak minden elismeresem, viszont a game design par pillanatban katasztrofa volt, AI designben pedig az osszes kortarsa fenyeveket vert ra.

    azt hiszem a fo bajom az volt, hogy konkretan halalra volt scriptelve az egesz jatek, a tetejeben pedig nem atlatszoan. innentol sose lehetett tudni, hogy az az ajto ott most a palya vege, hogy az adott szornnyel akkor nekem most harcolnom kene, hogy be kene mennem abba a lyukba mert moralis pont de egyebkent nincs ott semmi. es honnan tudjam, hogy akkor most bizonyos ponton a jatek elvarja, hogy lopakodjam. vagy amikor a semmibol lehuz egy bogar egy lyukba es game over. komolyan, a game designer azert van, hogy ne a programozo talalja ki a mechanikat, mert annak ez lesz a vege. innentol meg lehet gyonyoru, hangulatos, reszletgazdag es tobb szempontbol csodalatos, ha a nehezsegi szint pontosan azert hullamzik, mert elfelejtettek koherens mechanikat rakni az egesz ala.

    a far cry 5nel meg a legnagyobb bajom varhatoan az lesz, hogy az FC2hoz kepest nem eleg hardcore a fegyveres harc (ahogy az FC5 is ilyen szempontbol gyengebb volt), viszont a "mad max X viragos ret montanaba" kombo nekem tokeletesnek tunik.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák