Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Raymond #84923 üzenetére

    Ezt bő egy óra után alá kell hogy írjam.. :(

    Nekem az első rész után nagyon műanyagnak hat a grafika és ugyan szépen fut meg minden de valahogy mégis úgy érzi az ember, miszerint a Div1 "szebb" volt.

    Btw.., az AMD odatette magát a saját logóhoz, Abu említette párszor az elmúlt hetekben, hogy a hozzájuk tartozó címek szándékosan sok vRamot fognak zabálni a Radeon VII miatt, na itt az első.

    Konkrétan a kétszeresét eszi mint a Div1, alulról karcolja a 10GB-ot UW-QHD -ben:

    Nálam ugye ~5M pixel van és ugyan az object detail 100-ra tolva stb.. de aki 4K-ban akar majd vele játszani plusz 3.3M pixellel és 8GB vRammal az csalódni fog és/vagy butítani, mondjuk kérdés h megakad-e amikor vRamot ürít, majd megnézem mi történik miután megtelik.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • válasz Raymond #84923 üzenetére

    Játékmenet és élményben igen... de a szó szerinti kinézet az elég durván jó... igaz én 1X-en próbáltam ki... tényleg 90% ugyanaz mint az első rész csak más város.
    De a látvány az odaver... és sebességben is jól fut. :)

    Ismét csak bebizonyosodott számomra hogy ezeknek a fél-egymilliós gamer PC-knek semmi értelme már.

    A játék maga meg jó kis grindfest, mint az első. Mivel én egyikkel se multiztam, így annyi időre szerintem pont elég és le fog kötni amennyiben még nem unok rá. :D
    De persze nem én vagyok a minta... főleg hogy majd fél-harmad áron húzom be úgyis, mint az elsőt. :)

    Mondjuk ettől független a kérdőívet amit küldtek a bétáról kitöltöttem, be is jelölgettem őszintén hogy egy eléggé copy-paste és hogy nem must have érzés.
    Mondjuk már ugyis késő, bár ha olyan hosszútávú gazdái lesznek, mint a többi ubi játéknak mostanában, akkor fél-egy éven belül jöhet talán majd valami nagyobb változás.

    Azt írtam nekik hogy legyen sok változatos singel küldetés. :DDD
    Gondolom el se olvassa majd, akit ez igazán érint/dönt majd erről. :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák