Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Habugi #65169 üzenetére

    vegigtoltam anno az elso heten :B

    nalam 21.5" / FHDk a kijelzok, szoval annyira nem nagyon a pixelek. enginetol fuggoen persze gaz, de nem annyira.

    VRamot nem neztem, meghulyult valami a rendszerben es el se indult amig aktiv volt az afterburner overlay. viszont jellemzoen egyszerubb ugy megirni a memkezelest, hogy amig van szabad memoria addig nem fut garbage collector.

    egyebkent az egyik legjobb immersion simulator. marmint azt leszamitva, hogy faraszto vele jatszani. mas hasonloaknal mindig vannak nyugodtabb reszek, konkretan az utolso Deus Exnel szerintem a jatekido 80%ban mas cuccaiban matattam a veszely legkisebb jele nelkul, na az urbazison meg barmikor, barmi meg akar olni. gyakorlatilag az iroda az egyetlen biztonsagos pont. ennyire meg a Stalker se volt necces, plusz ott az ellenfelek nem alcaztak magukat AKnak vagy vodkanak. persze az meg az en hulyesegem volt, hogy nekimentem a legnehezebb fokozaton fps veteran vagyok felkialtassal, persze csak human skilleket hasznalva, aztan ugy a harmadanal kezdett frusztralo lenni, hogy lopakodni nem igazan lehet, viszont gyakorlatilag minden egyes szoban meg kell tervezni hogy megy vegig az ember. a Bioshockban rendesebben volt eroforras, es egy olyan jatekrol beszelunk amiben a legnehezebb fokozatra melee build ajanlott, mert abbol nem fogy ki a loszer.

    plusz vegiggondolva azzal, hogy kenyszeritik az embert sporolasra elveszik az, amit mondjuk a Dishonored2, a Deus Ex (1) vagy ad absurdum a Crysis es a Far Cry 2 tudott, hogy az ember abban a stilusban jatszott, ami neki a legjobban fekudt.

    cserebe ott a jatektortenelem legmenobb introja, plusz munkatarsaknak ajanlottam kaveszunetben, hogy nezzek meg, a "looking glass" effektnel az allam keresgeltem, mert gyakorlatilag ket wireframe alapjan szamoltatja a rendszer a kepet es nekem otletem se volt, hogy ezt hogy lehetne ugy megcsinalni, hogy a designerek a level editornal ne kapjanak hulyet.

    ettol fuggetlenul ahogy neztem valaki mar csinalt hozza realizmus modot a tenyleg mazochistaknak:DDD.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák