Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz FollowTheORI #55392 üzenetére

    Harmadszor.., bár már lassan kezdek kételkedni a szándékaidban..(;)), nincs olyan hogy a Te vagy az én free hálózatom.
    Megnézni sem tudod éppen ki csimpaszkodik azon sávszélesség összességén, amit Te vagy a környezetedben lévő egyéb WiFreet kisugárzók szolgáltatnak.
    Nagyon röghöz kötöd beltér/lakás szinten ezt a dolgot.., ha bekapcsolom magamnál a Wifit, lazán fel tudok rá lépni a ház elött az utcán, ugye magától a WiFree hálózattól totál függetlenül.
    Adja magát a kérdés, saját belső hálózatot, WiFreet létrehozó készülékek esetén ez miért lenne másképp, pláne ha _lefedettségről_ beszélünk ugye ennek révén.

    Aztán no offense de onnantól hogy leírtam mi zajlott le nálam, mit tapasztaltam előtte, közben és utána, amikor ezeket a dolgokat újra meg újra leírod nekem akkor arra invitálsz hogy a semmiről beszélgessünk. :D
    Szépen kérlek ne beszélgessünk a semmiről, semmi jelentősége számomra a vaktában lövöldözős, találgatós, esély latolgatós okfejtésnek. :N :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák