Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz akoska07 #41733 üzenetére

    :DDD

    á, én úgy számolom a 290X CF egy ideig VR/5760ra még bőven elég lesz. a 3820 lehet majd szűk, de ott is max annyit csinálok, hogy kap némi OCt, hűtés és a lap alá megvan. más kérdés, hogy amíg android stúdiózni és virtuális gépekkel játszani elég az itthoni gép, addig jellemzően játék se nagyon tudja megfogni.

    plusz van egy olyan faktor is, hogy most karácsonykor a Broforce nevezetű csodálatos játékkal toltam a frissen beszerzett TVn egy kontrollerrel, mert sokkal mókásabb volt, mint bármi más (van demoja is, Expendabros néven, steamen leszedhető). a just cause 3 ami meg részben oka volt annak, hogy dupla Hawaii van a gépben meg persze irdatlanul bugos, cserébe pedig legalább a multigpu supportot nem sikerült nekik összehozni*. szal azt nem vettem meg.

    ja meg krónikus időhiány, két ünnep között keményen toltam, hogy akkor lesz egy nyugis hetem most januárban az elmaradt taskokat kitakarítani, hát izé.

    * vágom, hogy nem működik az egyik filterezési megoldással, csak consumerként nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák