Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightspirit

    csendes újonc

    Üdv, nos végre megérkezett a kártya. Végülis ő lett a nyerő. EVGA GTX 1660 SC ULTRA Gaming 6GB
    [link]

    Alig hallni, terhelés alatt is csendes, körülbelül 60fok körül mozog a kártya, 60-70 között inkább.
    Nehány játékban nézegettem az fpst, és szakít szépen:
    GTA5: Minden Max:50-70
    Conan Exiles: Ultra 35-50
    FarCry New Dawn:67 átlag minden ultra, néha leesik 33-ra
    Kingdom Come Deliverance: Very High:35-60
    Ark: high 50-60, epic 25-30 (ehhez mondjuk titan van irva ajánlottnak szóval felejtős :D)
    Rust:minden ultra kivéve az experimental nemtommik 50-80fps
    No Mans Sky: ultra néha stabil 60 aztán leesik 20-30 utána megint 60, sztem ez nem hardver hanem valami béna programozás vagy effekt
    Wolfenstein2 is sztem megy 60on ultrán viszont, se az msi, se az evga programja nem volt hajlandó müködni vele, csak a menüben.
    Azt kell mondjam jól teljesít a kicsike, rosszabbra számitottam a 4. generációs intel illetve az 1600mhz-es ddr3 ram miatt. Egy esetleges platformfrissités ujabb generációkra valószinüleg egy plusz 10-20 vagy esetleg több fpst jelent. Más egyéb tesztprogramokhoz még nem volt szerencsém, de nem is akarok számokkal foglalkozni, fut minden ami számít azt kész.
    Ja igen. mindenféle OC nélküli adatok ezek, van az evgahoz egy precision x1-nevü progi, hasonló mint az MSI A, és ad rá valami gyárilag tesztelt tuningot. nem próbáltam ki, egyelőre igyis tökéletes!

    Köszönöm mindenkinek a tippeket és a segítéget! :)

Új hozzászólás Aktív témák