Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz norti #5313 üzenetére

    Lényegtelen...

    Bár a hírek szerint akkor lehet az ASUS is tudna csendesebb lenni, "Gaming módban", ha tényleg alapból "OC módban" mennek a review példányok. Hacsak Wizzard nem volt okos és áttette Gaming-re.
    Mondjuk még mindig vannak kétségeim effelől, mert nem nagyon hallottam még csendes 1800-2000 körül forgó ventit, és itt még 3 is van ráadásként.
    (Amugy meglepő... nem tudom mi a fenét csináltak ASUS-ék, mert a 980 Strix 2 ventivel 900-1000 forog max... és azért a 1080 nem fogyaszt olyan sokkal többet. Valamit elkeféltek a tervezésnél, vagy szar ventiket használnak.)

    (#5315) akoska07

    Jah én nem követtem a Palit munkásságát annyira az utóbbi években, régebben volt kártyám tőlük, az kávédaráló volt custom hűtéssel is (főleg 1-2 év után).
    De a 980Ti feltűnt a TPU-n... és azóta tényleg jónak tűnnek. Persze a másik kérdés a tartósságuk (pár év múlva is csendesek maradnak e), de elég jónak tűnnek.

    Amugy megnéztem a Guru3D EVGA tesztet is, 1300-at forog azis... még lehet hogy azis csöndes lesz... bár szvsz inkább a Giga-ASUS körülre tenném majd.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák