Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZsoltee

    veterán

    válasz snecy20 #34061 üzenetére

    Szerintem a bányászat túl van misztifikálva. Úgy mint régen az SSD írása. Ne legyen rajta lapozó fájl, ne torrentezz róla, stb.

    Garancia legyen rajta legalább 1 év. Ha bármi baja lenne, akkor csere. Én nem láttam még élő példát, hogy bányász vga-t nem gariztattak volna.

    Aki rendesen üzemszerűen bányászott az a pénzért csinálta. Neki ez egy munkaeszköz volt amire vigyázott (kiesése pénz, profit kiesés) másrészt a fogyasztás sem volt utolsó szempont, így a legtöbben komoly power managementtel csinálták, hogy profitábilis legyen.

    Harmadrészt pedig nem egy vga-nak kell tudnia azt, hogy bekapcsolod és 7/24-ben megy évekig, Mi az már, hogy a gyártó megmondja mennyit és mire használjam a hardvert?

    Ja és a használt nem bányász kártyák árát is leverik, mert azokat sem lehet eladni drágábban. Lásd sok 100k fölé beszorult 1070-es.

    [ Szerkesztve ]

    A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

  • szasanyi

    félisten

    válasz snecy20 #34061 üzenetére

    Sajnos a legtöbben nem osztják ezt a véleményt. Hirdettem új állapotú (~1 hónapos, de tényleg csat pár napot ment) Zotac GTX1070Ti Mini-t hivatalos, számlás garival (2 év + 1 év gyártói beregelve) de 135k + 1,5k futárkltsg ellenében sem volt komoly(nak tűnő) érdeklődés. Inkább veszik az 1-1,5 éves de 110-115k-s árú bányász kártyákat amik gyakran problémásak, garancia sem mindig 100-as. Tehát nem baj ha sz@r, csak ócsó legyen...? :F Ja, de baj mert aztán van panasz erre meg arra.

    A régi, 399.xx vagy más driverekkel az a gond, hogy nincs benne optimalizáció az új játékokhoz ami miatt probléma lehet (és van is, textúra hiba például).

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák