Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz BullKoxa #31049 üzenetére

    Ilyen csingcsung kártyákat inkább kerülnék, főleg mivel ott Ázsiában azon belül is Kínában szeretnek trükközni a belső tartalommal... tehát ráírják, hogy AtiNvidia GTX HD 6990 Ti XP 48 GB VRAM HBM4 GDDR6X aztán kapsz egy összetákolt SiS IGP-t 32 MB VRAM-mal :DDD

    Jó ez eléggé sarkított leírás, de a lényeg, hogy ott nem biztos hogy azt veszed amit írnak a termékspecifikációknál...

    Ezért és a garancia miatt inkább itthoni boltokban is kapható gyártók termékeit választanám.

    (#31050) DamianB

    Lehet ha tagolod a szóban forgó HSZ-t akkor elsőre mindenkinek tiszta a mondanivalód :DDD

    Láttam én is azt a tesztet, de amit fentebb írtam, hogy inkább itthoni üzletekben is kapható gyártók termékeit érdemesebb előnyben részesíteni, mert azzal nem lehet mellényúlni.

    Meg azért ne olcsójánoskodjunk már ezen az ár-teljesítmény szinten... (elnézést a Jánosoktól) Azzal meg lehet ütni a bokát még ha egy ideig de hát olcsón vettem oszt jó... ja míg bele nem futsz valami gázos helyzetbe aztán pislogsz hogy a pénzedért nem azt kaptad mint amit fizettél.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák