Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SecRS

    tag

    válasz Puma K #23047 üzenetére

    Az a baj, hogy nem tudom pontosan megmondani. Volt egy elcseszett alaplap, ami rövidre zárt, ha az egyik 4tűs ventivezérlő rá volt dugva. Az az alaplap már nincs nálam, de mivel először azt hittem, hogy táphiba, ezért elkerült gyártói szervízbe a tápegység, azzal a címszóval, hogy csak egy pillanatra pörgette fel a tesztert (nem tudom, hogy a teszter akkor lett-e rádugva, mikor a 4tűs benn volt-e vagy sem, szóval mai napig nem tudom, hogy tényleg rossz volt-e vagy sem). Aztán hogy azóta tökéletesen működik-e, nos nem tudom megmondani. A teljesítmény eredményekből semmi nem vehető észre belőle. Nincs semmi anomália, tuningnál sem.
    Olvastam olyat is, hogy valakinél a minőségibb ferrite core-ral rendelkező (vasmag) tápkábel megoldotta a problémát, mert gondolom az a tekercselés is valamit kezel a beérkező ágon. De erről is olyan keveset találok külföldi fórumokon, hogy nem sokkal lettem okosabb.
    Tény és való, hogy az FSP 700M nem gamer cucc, de nem tudom hogy lenne-e amúgy jelentősége. Egyébként PH ajánló miatt válaszottam ezt a tápot. :)

    Szerk: szóval nekem ezért fontos ez a coil whine kérdés, mert nem csak a VGA miatt aggódok. 400mátyás pörög, morog itt mellettem, nagyon nem tartom teljesen mindegynek, hogy mi hogy működik. Érteni akarom és kiszűrni. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ez csak egy lábjegyzet, ami 3 másodpercre elrabolta a figyelmedet.

Új hozzászólás Aktív témák