Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz Malibutomi #78 üzenetére

    Akkor amit Jensen mondott, nem kicsit megtévesztő. Vagyis ahogy mondta. :U
    Persze nem mondta, hogy az FE-re vonatkozik az a két dolog, de én például teljesen félreértettem. Meg voltam róla győződve, hogy az FE valami gyári tuningos kártya. Vagy legalábbis külnlegesebb, mint a sima.
    Hozzáteszem, hogy az általad linkelt leírás is kétértelmű.

    "The “Founder's Edition” uses the new industrial design and cooler from nVidia. Historically, this is what we would call the “reference cooler.” The cooler is more-or-less identical to the previous reference models. It's got vapor chamber cooling, a VRM blower fan, and a large alloy heatsink under the shroud. There is a backplate on the GTX 1080 Founder's Edition."

    Persze azt nem mondja, hogy a sima is pontosan ugyanolyan, mint az FE. Úgy látszik manapság divat úgy fogalmazni, hogy ne legyen egyértelmű. :U

    De hogy beszéljünk a lényegről is. Ezek szerint az FE csak annyit jelent, hogy kezdetben (senki nem tudja, ez mennyi időt jelent) kizárólag 700$-ért lehet majd 1080-at kapni, aztán majd lemegy az ára 600$-ra? Jól értem? Tehát az NVIDIA a kockákon keres még 100$-t pluszban és ehhez kitalált egy hangzatos fogalmat? Amivel persze nincs baj, hiszen adhatnák kezdetben 1000$-ért is, mivel joguk van hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák