Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Ed3r_X_ #6606 üzenetére

    Meglepően jól bírja. :DDD

    +150/750-en ketyeg egy jó 5-6 napja és nem megy 68-69 fölé és stabil mindenhol, feszhez nem kellett/kell nyúlni szerintem érzésre, bőven jó a hőfok.
    Annyi, hogy lentebb toltam az alsó ház front ventit, hogy jobban kapjon a kártya direktben a lamellákra.

    AC Valhalla 1600x900 medium preset ~45-47 FPS avg, 0.1min 22 max olyan 55-56.(nem 10 perc játékot néztem :) )

    CP2077 is egészen szépen fut 1080P Low egy jó stabil 30-as ha Lockolok (néha 24-25-re hajlamos ejteni a volumetrikust nem csípi...) vagy ott is 900P és 30FPS lock + medium, utóbbi kevésbé droppolja.

    Nem egy csoda de nekem One S után felüdülés vizuálisan is, a 10600KF meg majd kap játszótársat vagy karácsony környékén (1660S / 2060) vagy tavasszal, kell még pénz mag is meg kivárok hátha jön egy 3050 vagy 3050Ti. :)

    edit.: mondjuk ilyen idős kártyát ha nem legjobb cimbimtől veszem át tuti nem mernék OC-zni... főleg nem ha nem frissen én padoztam volna újra. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák