Új hozzászólás Aktív témák

  • malibu

    tag

    Sziasztok!

    Van egy kis problémám.
    A konfigom:

    AMD fx 6300 (6mag)
    Nvidia 1050 ti
    8GB ddr3 1600

    Gigabyte 1050 ti kártyát vettem és valahogy nem hozza azt a teljesítményt amit kellene.
    Igazság az, hogy elsőnek Ati driverre véletlenül rátelepítettem az újat, akkor nem is ismerte fel. Aztán mindent leszedtem, Nvidiát feltettem és elvileg minden oké lett.

    3dmarkokban egész jó, de többszöri futtatásnál +- 5000-10000 pont eltérések vannak.
    Lényeg, hogy játékoknál ingadozik és szerintem gyenge.
    Arma3 ami 2006-os 512-es 3850-es radeonnal (előző kártyám) 2 magos procival 2 gb rammal hasonlóan bírta.
    Assassin's creed syndicate pl 20-25 frame, de akad. 7-8 framere leugrik pár másodpercenként.
    Kingdom come deliverance ismerős gépén 2009-es ati 7750 1gb kártyájával stabil folyamatos 18 frame. nekem 7-18 között ugrál és akad amikor minimum 30-40-et kellene tudnia. Mondjuk az még béta játék, de akkor is....

    Mi lehet a gond? Nincs olyan tesztelő program ami kicsit pontosabban méri a működést, gpu-t és az egész rendszert, de leginkább a stabilitást folyamatos terhelés alatt, mint a 3dmark és esetleg ki is írja a problémákat, ha vannak?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák