Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Zsu_ #22 üzenetére

    Felejtsük már el az ASUS-t, mint minőségi notebook gyártó! Mert nem az. Hisz a cég akkor alakult, amikor a jobbak már ével óta adta ki notebook-okat :U Ráadásul ''csak'' 6 éve szált be a notebook üzletágba. Félre ne értse senki, nem azt mondtam, hogy az Asus annyira rossz lenne, de ne emlegessük egy lapon pl. az IBM-el.

    Hogy én mit ajánlok? Nos, ez nehéz kérdés. Én is eléggé benne vagyok a notebook vásárlásba, csak az a baj, hogy más árkategóriába (illetve nekem ez nem baj, sőt :D). Ami tapasztalatom van a kvázi alsó kategóriáról (magyarul amit te szeretnél). Ja, egy kérdés: a 300ezer Ft bruttó, vagy nettó? Mert ekkora összegnél már nagyon nem mindegy.
    Ha bruttó, akkor a nagy márkákat (IBM, Toshiba, Sony, stb.) felejtsd el (feltéve ha nem akarsz használtat venni), mert csak nagyon nagy kompromisszumok árán férnének bele a keretbe, ami szvsz nem éri meg. Igaz ez a kompromisszumkeresés úgy általában jellemző a notebook vásárlásra (kb. 500ezer Ft felett lehet azt mondani, hogy ez kezd eltűnni).
    Ha nettó, akkor már egy fokkal jobb a helyzet: itt van pl. ez: [L]http://www.notebook.hu/hu/notebook/ibm/r40tr45mlh[/L], ami IBM és CPU-ja lévén nagyon jó a fogyasztása, 40GB HDD-vel 299ezer nettó.



    [Szerkesztve]

Aktív témák