Új hozzászólás Aktív témák

  • Tenken

    őstag

    Hali!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy amd-s vonalon mennyire kompatibilisek az apu-k az előző generációval.
    Ahogy elnéztem ugyanaz az A70M-es fusion controller van a Llano-ban és a Trinity-ben is. Elképzelhető, hogy (ha a lábkiosztás is stimmel - ezt nem tudom) fejleszthető?
    Pl nekem tetszik a probook. Ha szerzek egy 4535s-t akkor képes lenne trinity-t kezelni, vagy ez csak próba alapján dönthető el?
    Másrészt, meg 4545s-t sajnos csak A8-ig szerelik gyárilag. Azt is csak teszt útján lehetne megtudni, hogy boldogul-e egy A10-essel? Van neki kistestvére is, amibe meg azt is beleteszik (mondjuk ott nincs mellette dedikált vga - gondolom hőterhelés miatt csinálják így, de ez meg kicsit sántít, mert amd az összes trinity-re 35W tdp-t adott meg, vagyis elvileg mind kompatibilis kéne legyen.)

    Tudom egyszerűbb, lenne egy olyan modell ami gyárilag is tartalmaz olyan procit amilyet én szeretnék, de sajnos amd-s fronton egy kezemen meg tudom számolni, hány életképes konfigurációt adnak ki évente. Nekem a probook kaszni tetszik, ha fejleszthető is lenne mellé... :U

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák