Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    Sziasztok!

    Itt is feltenném a kérdést...Talán...hátha..
    Van egy 8 hónapos Lenovo y50-70-es notim win 8.1-et telepítettem rá. Mindeddig tökéletes volt ám az elmúlt másfél hónapban napi 1x dob egy kékhalált. Driver_power_state failure címmel. Nézegettem a dump fileokat ott az ntoskernel.exe-re hivatkozik. Okosabb nem lettem szóval google-ztam kicsit és többen memóriahibára gyanakodtak. Lefuttattam a win 8.1-be épített memóriadiagnosztikai programot és elsőre azt jelezte, hogy memóriahiba van. 2 egység 4 GB-s modul van benne. Teljesen egyformák. Külön külön letesztelve a program nem észlelt hibát, illetve utána visszapakoltam eredeti állapotába...majd többször is lefuttatva szintén nem jelzett problémát.

    A hiba eddig csak szimpla netezés(chrome) közben jelentkezett. A GPU-ra sem gyanakszom mivel netezés alatt nem kapcsol be. A hibát nem tudom reprodukálni. Egyszer csak bedobja.
    Rengeteget játszom a géppel. Főként memóriaigényes játékokkal. Van benne kb. 600 órányi BF4, BFH multim, de végigvittem rajta a Crysis 2-3, FC4...stb..stb. Soha egyetlen egy játék alatt sem crash-elt. De még csak megmagyarázhatatlan programhibám sem volt. Csak netezés alatt.
    Minden driver friss. A hiba megjelenése óta nagyjából minden driverből jött frissebb verzió, szóval felfrissítettem de a hiba megmaradt.
    Feltöltöttem IDE két dump file-t. A legújabbat és egy régebbit. Hátha valaki lát benne valamit.

    Köszönöm szépen!

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák