Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alador

    csendes tag

    Sziasztok, szeretném a segítségeteket kérni van nekem egy AUS G750JH típusú laptopom, és sajnos megbetegedett, elvittem egy helyi szervizbe, akik kapcsolatban állnak ASUS-al, de sajnos az ASUS nem jeleskedett a probléma megoldásában, tulajdonképpen úgy kaptam vissza, ahogy bevittem a szervizbe (nem a szerviz hibája).
    A problémám az volt vagyis hát még mindig az, hogy a gép iszonyat módon belassult (be és kikapcsolás 10 perceket vett igénybe a szokásos 20-30 másodperc helyett), nem bír programokat megnyitni, majdnem használhatatlan.
    A szervizben megállapították, hogy a SATA csatlakozom ment ki, rendeltek is egyet as ASUS-tól és 3 hét telefonálgatás után le is küldetek egy, de olyat, ami bele sem fért a gépbe. Miután nem voltam elégedett a termékkel és sajnos a szerviz sem talált más hivatalos forrást akitől be tudná szerezni az alkatrészt, vissza kaptam a gépem és maradat az e-bay.

    És itt kezdődik a kérdésem, találtam egy olyan alkatrészt, ami elvileg jó a gépembe, de mégsem ugyan az, ugyanis ezen 2 csatlakozó van (amibe a kábel megy), de az enyémen csak 1 darab van.
    Mielőtt az eladót zaklatnám, szeretném kikérni a ti véleményeteket is, jó lehet ez a csatlakozó a gépembe, valamint azokat a "csavaranyákat" (nem biztos hogy ez a nevük), át lehet tenni a másik lapra??

    Köszi előre is a segítségeteket, és bocsi, hogy ilyen hosszan bírtam csak leírni :DD

Új hozzászólás Aktív témák