Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • racskobalazs

    senior tag

    válasz KubanitoS #20033 üzenetére

    Szia, köszi a tippeket, kipróbálom.

    A monitor lényegében vadi új, kb 1 hónapos sincs, a laptopot használtan vettem, eredeti vásárlás dátuma 2020 november, tavaly nyáron vettem át én. úgyhogy az sincs még 2 éves se, úgyhogy remélem nem akar itten rámhalni... (Az előző is asus, az most lesz 7 éves és tejesen tökéletesen működik... :D)

    Plusz1, nem tudom számít-e a témába, de néha a hanggal is baja van. Mármint régen az ilyen nagyon gyenge gépeknél tapasztaltam ilyesmit, mikor annyira terhelődik a gép, hogy még a hang is elkezd akadozni. Néha ilyen is előfordul, mondjuk olyankor a gép is megáll egy rövid időre. Külső USB hangkártyám van.

    Plusz2, előző monitoron (~5 éves Samsung Curved FHD volt), pedig néha vibrált a kép. Valahogy akkor fel se merült bennem, hogy a laptop lehet a gond, azért cseréltem le mert gondoltam a monitor. S végül is, ez nem vibrált még egyszer se.... :))

    [ Szerkesztve ]

    Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

Új hozzászólás Aktív témák