Új hozzászólás Aktív témák

  • bajbal

    tag

    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni.A problémám a következő:
    A 2 hónapos laptomomon a win7 különböző időközönként csonttá fagy az egér nem mozdul semerre csak a reset gomb megnyomása segít, amely hosszútávon azért nem egészséges. Ez a probléma egyébként a kezdetektől fent áll. Másik op.-rendszerrel nem próbáltam ki.
    Az eseménynaplóban azt a hiba üzenet hogy kernel power 41 mondjuk ez szerintem a reset gomb megnyomása miatt van. Gondoltam esetleg arra hogy driver gond lehet mivel az amd-s chipset-et nem sikerült feltennem amit megjegyzek sehol sem találok (rs780m).
    A netem sok helyen nem találkoztam ezzel a problémával de néhol előfordult. Valaki a HDD-re gyanakodott valaki a tápra. Sajnos a Hdd állapotát eddig nem sikerült ellenőrízni mivel a Hdd sentinel nem működik :(:( ennek úgy hallottam az az oka, hogy a win7-ben AHCI módban nincs smartinfo.
    Ha valaki válaszolna nekem az nagyon jó lenne mivel ez a munkaeszközöm és igen zavarnak a fagyások(napi 2 általában)
    Előre is KÖSZÖNÖM!!

    u.i: a win7-et újra raktam ide módban és mostmár van SMART info is ami 100%-ot ír

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák